Batak İhale Eşli Batak

Batak Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.6 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Teknopars Bilisim Teknolojileri
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde keyifle Batak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil Batak oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde keyifle Batak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil Batak oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz ve kullanıcıları için "Tek Kişi Oyna" ve "Online Oyna" olmak üzere iki farklı seçenek sunan Batak İhale Eşli Batak oyununda Tek Kişi Oyna seçeneğinde internet bağlantısı olmadan telefona karşı oynayabilirsiniz. Online Oyna seçeneğinde ise internet üzerinden cikcik.com'un binlerce kullanıcısı ile karşılıklı batak oynayabilirsiniz.

Eşli batak, ihale, koz maça oyun seçenekleri Batak İhale Eşli Batak oyununda bir arada sunuluyor. Online batak, diğer oyuncularla masadan ve özel mesajdan yazışma imkanı sunar. Aynı zamanda dilerseniz masada karşılıklı kameralı iletişim de kurabilirsiniz.

Batak İhale Eşli Batak oyunu içerisinde; İnternetsiz batak, Telefona karşı batak, Online batak, Kameralı batak, Eşli batak, Eşli ihale, Koz maça, cikcik batak gibi özellikleri sizleri bekliyor.

Batak oyun masanızdaki diğer oyuncularla dilerseniz kameralı iletişim kurabilir, masanızda bulunan kişilerle mesajlaşmanın yanı sıra dilediğiniz kişiye özel mesaj gönderebilirsiniz. Batak odasındaki tüm masaları tek ekrandan görüp, dilediğiniz batak masasına geçiş yapabilirsiniz. Odadaki tüm kişileri toplu halde görüp, profillerini inceleyebilir, masalarına gidebilir veya özel mesajdan yazışabilirsiniz.

Ayrıca profilinize kameranızdan resminizi çekip ekleyebilirsiniz. Arkadaş listenize karşılıklı olarak eklediğiniz kişilere offline mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızın batakda online olup olmadığını, en son ne zaman giriş yaptığını sorgulayabilirsiniz. Özel masa açıp, masanıza sadece davet ettiğiniz kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Veya batak masanıza puan sınırlaması koyabilirsiniz. Batak odaları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tem bir defa üye olarak giriş yapacağınız oyunda Facebook girişi gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Aynı kullanıcı adı ile cikcik.com'un diğer oyunlarını bilgisayarınız veya mobil cihazınız üzerinden sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Batak İhale Eşli Batak indir